Выгодный курс обмена электронных валют

Лучший курс валюты

Продажа товаров

20140811

Nextcoins - кріптовалюта нового покоління або гідна зміна Bitcoins?

Більшість сучасних кріптовалют повторюють біткойни і своїм алгоритмом, і цілями свого існування. Деякі - навпаки - надзвичайно орігінальни- як, приміром, Solarcoins-їх історія та сама мета створення монет пов'язані з отриманням найчистішої в світі сонячної енергії. Є й кріптовалюти, призначені для процвітання цілої держави - ​​як з'явилися на світ нинішньої весни ісландські монети Auroracoins. До речі, обидві ці валюти об'єднує нетипова для кріптовалют риса - для їх отримання не потрібно ні комп'ютер, ні процедура Майнінг. Для більшості їхніх нас, втім, єдина можливість роздобути Solarcoins і Auroracoins - це їх купівля, або обмін на біткойни.
Одні з кріптовалют найдорожчі, інші найшвидші, а ось сама дивна мабуть, це Nextcoins. Іноді їх називають навіть революційної кріптовалютой. Безперечно й те, що Nextcoins - це кріптовалюта дійсно наступного, іншого покоління і назви Next не випадково. Вона не базується на вихідному коді біткойнов. Nextcoins володіє функцією «Прозорого Майнінг», що (на думку розробників) може наблизити їх не тільки до провідних кріптовалютам світу, а й скласти конкуренцію за розміром транзакцій картам Visa і MasterCard.
Основні характеристики Nextcoins:
1.Валюта абсолютно децентралізована
2.Полностью анонімна
3.Код написаний з нуля
4.Безопасна
5.Деньгі захищені паролем, які придумує сам користувач
6.Кількість - 1 мільярд монет
7.Таріф на переклад - 1 монета
8.Начать майнінг з нуля неможливо - спочатку доведеться Nextcoins купити
Ціна нової валюти невелика - 1 монета коштує близько 5 центів. Природно, в даний час ніхто не може передбачити, злетить чи вартість Nextcoins також, як біткойновская, або ця валюта поповнить ряд численних третьорядних альткойнов. Але вже багато хто вважає, що Nextcoins рано чи пізно складуть конкуренцію старожилам світу цифрових валют. Це жоден аналітик з точністю передбачити не в змозі. Безсумнівно інше - що Nextcoins дійсно стали новою сторінкою в історії кріптовалют (в список основних альткойнов вона вже включені).